🚀 By October 13th: Up to 50% off Autumn Collections

سوکت ریسه

محصولات (3)

لامپ هالوژن جیوتن (3)

لامپ هالوژن پایه سوزنی (2)

لامپ (3)

کلید و پریز ویرا الکتریک (9)

فریم هالوژن (2)

ریسه ال ای دی (4)

چراغ واترپروف روکار (3)

چراغ نما دفنی (4)

چراغ نما (6)

چراغ سقفی روکار (9)

چراغ سقفی توکار (13)

چراغ سقفی بک لایت (3)

چراغ ریلی (4)

چراغ روکار سیلندری (2)

چراغ دکوراتیو (2)

چراغ خطی (4)

چراغ حیاطی (11)

چراغ توکار چشمی (3)

پنل فول لایت روکار (2)

پنل فول لایت توکار (2)

پنل 60 در 60 اداری (2)

پروژکتور و وال واشر (7)

هیچ محصولی یافت نشد.

فروش سوکت ریسه با قیمت ویژه

سوکت ریسه یکی از لوازم جانبی برقی در فروشگاه ایران چراغ است که به‌منظور روشن و خاموش کردن ریسه ال ای دی بکار می‌رود. سوکت‌ها دارای مدل‌های مختلفی هستند که براساس نوع ریسه انتخاب می‌شوند. برای هر متراژ ریسه از یک سوکت ریسه ال ای دی استفاده می‌شود. انواع سوکت ریسه شلنگی به آسانی نصب می‌شوند. این محصولات به همراه ریسه ال ای دی در لبه‌های فروشگاه‌ها، در مسیرها و باغچه‌ها، اتاق‌های گیمینگ، کافی شاپ‌ها و ... بکار می‌روند.

شما می‌توانید بهترین قیمت سوکت ریسه شلنگی را در فروشگاه ایران چراغ تجربه کنید. ما در فروشگاه ایران چراغ انواع سوکت ریسه ال ای دی led شلنگی را با کیفیت و قیمت عالی ارائه نموده‌ایم.

ویژگی های سوکت ریسه

سوکت دو شاخه‌ای است که به انتهای ریسه متصل می‌گردد تا ریسه بتواند به برق شهری اتصال داده شود. در زمان خرید این محصول باید به طول آن، روش اتصال به ریسه و همچنین دارا بودن دکمه روشن و خاموش روی محصول توجه کنید. سوکت ریسه ال ای دی شلنگی به‌منظور اتصال ریسه‌های شلنگی LED به برق 220 ولت استفاده می‌شود. این محصول بوسیله پین به ریسه اتصال داده می‌شود.

لازم به ذکر است سوکت 5730 تنها یکسو کننده برق شهری برای ریسه بوده و موجب کاهش برق نمی‌شود. از این‌رو تمام طول ریسه در زمانی که به برق متصل است، برق 220 ولت متناوب داشته و خطر برق گرفتگی وجود دارد. بنابراین می‌بایست سر و ته ریسه را بعد از نصب سوکت، بوسیله چسب برق یا چسب آکواریوم به دقت آب بندی گردد تا علاوه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بر جلوگیری از تماس با بدن، از نفوذ آب به درون ریسه جلوگیری شود.

قیمت و خرید سوکت ریسه

از انواع سوکت در کافی‌ شاپ‌ها، لبه‌های فروشگاه‌ها برای نمایش کالا، بالا پایین کابینت‌های آشپزخانه و سرویس‌ها، در قفسه‌ها برای صفحات نمایش در رستوران‌ها، در لبه‌های درب‌ها، پنجره‌ها و ... مورد استفاده قرار می‌گیرند. در زمان خرید سوکت ریسه ال ای دی، توجه به مواردی نظیر سایز مناسب و کاربرد آن، قفل سری مستحکم بعد از اتصال به ریسه، درجه حفاظتی IP65 و ... توجه نمود. این محصولات دارای مدل‌های مختلفی هستند و به منظور روشن خاموش کردن ریسه بکار می‌روند. ما در فروشگاه ایران چراغ برای محافظت از ریسه‌ها، انواع سوکت را با کیفیت و مقاومت بالا ارائه نموده‌ایم. شما می‌توانید بهترین قیمت سوکت ریسه را از ما در فروشگاه ایران چراغ بخواهید.

یک سوکت خوب چه ویژگی هایی دارد؟

این محصول باید دارای درجه حفاظتی IP65، قفل سری محکم بعد از اتصال به ریسه، امکان اتصال به دیمر (دیمیبل)، سایز مناسب باشد.

روش نصب سوکت ریسه شلنگی چگونه است؟

این محصول دارای دو سوزن است که بوسیله آن به ریسه متصل می‌شود. نوک هر دو سوزن با فشار در داخل شیارهای سر ریسه که دارای سیم است، وارد می‌گردد. سپس به برق متصل شده و در صورت عدم روشن شدن، مجدد سوکت را درآورده و بچرخانید و به برق بزنید.

در چه صورتی ریسه های اس ام دی روشن می‌شوند؟

ریسه های اس ام دی تنها در صورتی که قطب موافق درون برق باشد روشن می‌شوند.